ItalianoEnglishDeutschРусскийEspañolPortuguêsFrançais中文(简体)العربيةΕλληνικάPolskiTürkçe한국어日本語CatalàDansk
NAMP wizyt statystyki
 • 2375845Ogółem odsłon:
 • 1108721Total unikalnych wizyt:
 • 16647Ogółem odsłon w tym miesiącu:
 • 964Wczoraj odsłon:
 • 581Odwiedzających wczoraj:
 • 934Wyświetleń strony dziś:
 • 412Odwiedzających dzisiaj:
 • 9Użytkownicy aktualnie Online:
 • 02/02/2009Licznik strony:

N ° ludzi na ziemi
Planeta ziemia - 2016
7.318.984.774

Włochy - 2016
62.151.315

Wideo Consigliati: Kliknij na obrazek i znak
Hosting darmo 100%

Autor: HaK – Przewodnik do formatowanie i instalacja Windows 7

Formacie Przewodnik instalacji systemu windows 7

Poradnik jak sformatować pc installandoci siedem, początku konfiguracji aktualizacji

W tym przewodniku będą dyskutować (przedstawiciel Zdjęcia) kroków formatowania, z Instalatorem systemu Windows 7, Ten nowy system operacyjny Microsoft. Zacznijmy od tego, czego nam potrzeba:PC z co najmniej 1 GB pamięci ram (w rzeczywistości można zainstalować nawet z 512 MB)

– minimalne karty graficznej 128 MB – dysk twardy z co najmniej 15 GB – Windows dvd 7.

Windows 8: Przygotowanie do podwójnego rozruchu partycji 2012 (Samouczek 2012)

Windows 8 Instalacja z Memory Stick: Windows 7 Narzędzie USB-DVD (Samouczek 2012)

Windows 7: Obraz kopii zapasowych i odzyskiwania systemu Windows 7 i Windows 8 (Samouczek 2012)

Windows 8 Wszystkie 12 Wersje: Instalacji, Dostosowywanie, Aktywacja (Samouczek 2012)

Windows 7 i Windows 8: Pełny Format dysku twardego (Samouczek 2012)

NAMP ha creato in file documento PDF la guida sulla formattazione di Windows liberamente distribuibile affinchè non si limiti la conoscenza in quanto il sapere è un diritto di tutti, bez wyjątku!

Waga Archiwum zip 1,94 MB 06/06/2012

1) Poradnik stworzony przez ALBERCLAUS

2) Poradnik stworzony przez Windows ALBERCLAUS 7 Ostateczny z dodatkiem Service Pack 1 zintegrowane (pełny format i aktywacja)

Ustawienia (Po formatowanie i instalacja), są tacy, którzy normalnie używać. Ze względów czasowych, w poradniku, nie widać żadnych zmian w celu poprawy systemu Windows.

Pobierz za darmo samouczki w HD. Jakość jest lepsza od flv dla sieci Web. Waga archiwum zip 94,3 MB

Tekst i HaK ilustrowany przewodnik.

Początek do formatu!! 😀

Przełącz się na komputerze i z produktem windows dvd 7, i wtedy rispegnete pc, ale pozostawiając w dvd. Teraz włączyć go ponownie i pojawią się na pierwszym ekranie BIOS-u, Poniżej znajdziesz pism, które zwykle można tak: "Z: Ustawienie F12: Zyski" lub w inny sposób bo to różni się od systemu bios do BIOS-u. W każdym razie jeśli znajdziesz jak napisałem, Oznacza to, że po naciśnięciu przycisku (przed ekran znika) entrere w biosie, Natomiast jeśli użytkownik naciśnie klawisz F12 pojawią się w trybie rozruchu; to jest dysk, z którego chcesz załadować system (dysk twardy, Odtwarzacz CD/DVD, Dyskietki, USB, itp itd.). Teraz ponieważ Wyjechaliśmy naszych dvd do napędu, Musimy wybrać, jak chcesz do uruchamiania z napędu CD/DVD, a następnie załadować system dodany do naszego DVD.

(Kliknij na zdjęcia aby powiększyć)

Jeśli, Ten tęcza wola ukazywać się, wskazując ładowania rozruchu plików na dvd.

Wkrótce po tym wyświetli się ekran wyboru języka, klawiatura, format czasu. Ustaw jako ulubione (Mimo, że przyjdzie wszystkie domyślnie) i kliknij 'dalej'.

Przesłać ustawienia, Będzie wydany ten ekran w którym kliknij na "Zainstaluj"

Pojawi się ekran ładowania, może to potrwać kilka minut.

Teraz ten tęcza wola ukazywać się, w którym można wybrać wersję, wolisz (Wersja windows AIO 7 to znaczy, że wszystkie wersje są zawarte w jednej dvd). Wybrałem Professional dla architektury 64 bity (należy uważać, aby wybrać odpowiednią wersję dla Twojej architektury!) a następnie kliknij przycisk dalej""

Teraz będzie akceptacji warunków licencji, umieścić sprawdzić na "akceptuję warunki licencji" i nadal.

Teraz będzie ekranie typ instalacji należy przeprowadzić: Aktualizacja (Uaktualnienia) lub niestandardowe. Kliknij na niego

Na ekranie pojawi się tabela partycji na dysku twardym. Jest to krok w którym trzeba być ostrożnym, Dlaczego możemy utworzyć lub zmodyfikować istniejące partycje. W poniższym przykładzie mogę zabrać, Istnieje tylko jeden dysk twardy 20 GB bez (w rzeczywistości mówi "dysk 0 nieprzydzielonego miejsca") i jest to typowy przypadek, gdy możemy kupić nowy dysk twardy i musimy zainstalować po raz pierwszy nasz system, Przejdź do "Opcje dysku" i kliknij przycisk.

Teraz jak widać nowy dysk i podzielonym na partycje nn, Musimy najpierw utworzyć partycji i kliknij na "nowy"

Widać rozmiar pola"" że będzie ustawić rozmiar przydzielić (w moim przypadku zostały przydzielone interso dysk twardy, utworzyć pojedynczą partycję o rozmiarze równym maksymalny rozmiar płyte) Następnie klikamy na "Zastosuj".

Będzie ogłoszenie, Kliknij przycisk "ok". Widać, że automatycznie tworzy 100 MB jest zarezerwowany dla systemu.

Teraz w ten obraz zamiast, Możesz zobaczyć jeśli twój dysk jest już podzielony (typu formatterete razy kolejnych). Będziesz miał prywatne partycji 100 MB i innych, które obejmuje całą przestrzeń pozostałe 19,9 GB (w moim przypadku). Teraz niech udawać że formatowania po raz drugi po już miał siedem zainstalowany, Oto co trzeba zrobić:

 1. Wybierz partycję 100 MB, a następnie kliknij "formatu"
 2. Wybierz inną partycję i zrobić to samo.

Tam zobaczysz wpis, Kliknij przycisk Ok.

Tam pozostać nienaruszone partycji, ale oczywiście formatu (z rozliczeń) i wtedy dysk twardy jest pusty, bez systemu operacyjnego.

Rozpocznie się kopiować i rata ten system. Zajmie trochę czasu, że mogą się różnić od 10 do 15 minut, zależy również od możliwości komputera.

Podczas tej fazy system uruchomi na własne kilka razy, więc nie ma obawy.

Kiedy kończy się pojawi się ekran gdzie provvedereta robić wstępną konfigurację systemu windows: Wpisz nazwę logowania i hasło (Nie jest to obowiązkowe, ale należy umieścić go)

Tutaj twój powieść w odcinkach Jeśli kupiłeś oryginalny egzemplarz siedem, Jeśli nie zostawił na obrazku i w dalszym ciągu (Można go używać w teście na 30 dni, następnie poprosi go aktywowac)

NB - Podrobione kopiuje zaznaczone idzie wyboru, Czyli idzie usunąć znak na (Windows automatycznie aktywowany tak szybko, jak to jest dostępne połączenie z Internetem).

Będzie widać teraz wybór ważne aktualizacje lub pominąć ten krok i zrobić to później. Kliknij na "Zapytaj mnie później", Dlaczego więc możemy wybrać, co zrobić aktualizacje i które z nich są nie; Jest to ważne, ponieważ Mikroskop ma zwolniony uaktualnić wobec zrobić, ponieważ w przypadku z pirackich kopii będzie skakać aktywacja.

Następnie pojawi się ekran ustawienia czasu i daty i strefy czasowej.

Tutaj można ustawić typ sieci, że twój komputer jest. Jeśli masz w domu zazwyczaj podłączony do Internetu, następnie kliknij na "sieć macierzysta"; Mam to ustawione.

Ok wstępnej konfiguracji jest nad.

Przygotuj swój pulpit

E adesso il vostro desktop si presenterà cosi 😀

Teraz przejdźmy do konfiguracji systemu uaktualnień i produktów firmy Microsoft (Biura typu) z witryny windows update. Kliknij przycisk "start" a następnie kliknij przycisk Panel sterowania"

Teraz kliknij na "system i zabezpieczenia"

A następnie trzaskać u "windows update"

Jak widać, Aktualizacje automatyczne jest wyłączona, ponieważ w poprzednim kroku podczas wstępnej konfiguracji, Postanowiliśmy niech dalej. Teraz po lewej kliknij na "Zmień ustawienia"

W ten spadać-w dół menu i zestaw jak pokazano, i kliknij "Ok""

Teraz rozpocząć wyszukiwanie aktualizacji. Nic nie robić i czekać.

Raz wyszukiwania, Pojawi się liczba aktualizacji necesserai. Nie kliknij na "Zainstaluj aktualizacje", ale dalej w dół na "Więcej informacji" Jak widać na zdjęciu.

VI otwiera program Internet Explorer na stronie, jak pokazano na rysunku. Stawia znak na "Akceptuję Warunki korzystania z usługi microsoft update" a następnie kliknij przycisk "dalej".

Umieścić znacznik wyboru w "Użyj bieżących ustawień" jak pokazano na rysunku i kliknij ok" na dole.

Kontroler sprawdzi teraz aktualizacje, i tak robi będzie prawdopodobnie aktualizacje dla innych produktów firmy microsoft, zainstalowany lub że montaż następnie (na przykład, biuro).

/p>

Estetyczny wygląd na aktualizacje, Oto, co robić; Kliknij jak na zdjęciu

Tutaj, teraz możesz wybrać aktualizacje (Domyślnie te przywożone są już wybrane), Pamiętaj usunąć zaznaczenie Uprawomocnienie Uaktualnić (WGA) autentyczności systemu operacyjnego i Wydział uprawomocnienie (OGA). Na zdjęciu nie są obecne, ale Microsoft wydała, więc uważaj!!!!

Ten sam los aktualizacje opcjonalne., czyli tych, które mają znaczenie dla nn bezpieczeństwo lub stabilność systemu. Przez defaul są bez znaku, Ale jeśli chcesz, możesz umieścić kleszcze i kliknij ok

Teraz kliknij przycisk "Zainstaluj aktualizacje" i pobrać aktualizacje, wcześniej wybranego. Jeśli jesteś zainteresowany w niektórych wiadomości nn, Można kliknij na nim lewym i następnie "Ukryj aktualizację"

Niektóre aktualizacje, tego typu zdjęcia (narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania) w tym czasie rozładunku poprosi aby zaakceptować warunki licencji; warunki do kontynuowania.

Aktualizacje zakończone, poprosi o ponowne uruchomienie systemu do ich zastosowania. Kliknij na "Uruchom ponownie".

Poczekaj cierpliwie zamknięcia....

Poczekaj cierpliwie zamknięcia....

Po ponownym uruchomieniu na ekranie logowania będzie tak, Wprowadź hasło zestaw podczas pierwszej konfiguracji i przejdź do pulpitu.

Na wszelkie pytania i/lub wyjaśnień może Zostaw komentarz. Ma credo che la guida sia molto chiara 😀 ma domandare è lecito e rispondere è cortesia 😉

Przewodnik PDF i Word w formacie archiwum zip. Waga 8,14 MB

Licencji Creative Commons Przewodnik do formatowanie i instalacja Windows 7 przez HaK na cuda Plus jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Włochy License.Jednej strony odwiedza od strony sprawach 22/05/2016. Do tej pory był oglądany tej zawartości 58 Razy
0
0

20 Odpowiedzi na Przewodnik po formacie i instalacji systemu Windows 7

 • 0
  0

  Firefox 6.0 Windows 7

  Przede wszystkim dziękuję za ten przegląd jest najbardziej wyczerpująca i jasne, że znalazłem w Internecie, Choć piszę bo mam mały problem z instalacją:
  Posiadam sony vaio VGN-cr21s i przed wyborem aio wersja mówi mi, że niektóre sterowniki nie są kompatybilne muszę pobrać wygrać 7 zgodne z mojego komputera (i jeśli wiesz, gdzie?) czy sie myle? Mam pobrane z obrazu iso Qui

  Grazie mille cmq!

 • 0
  0

  Firefox 6.0 Windows 7

  Nie masz minimalne wymagania do instalacji systemu Windows 7. Sterowniki są brakuje, bo sprzęt jest stary (Przypuszczam, że). Po prostu je pobrać i nagrać je, w fazie instalacji systemu Windows to jest możliwe, aby kontynuować instalację sterowników. Nie wiedząc jakie maszyny można po prostu przejść do nosa (więc nie jest skuteczne). Spróbuj pobrać wersję W7 32 bity z Dodatek Service Pack 1 włączone przez eMule. Każda Instalacja jest różna dla maszyny, które masz w posiadaniu. Rozumiesz, że nie jest łatwo odpowiedzieć trochę informacji dostępnych.

  Pobierz sterowniki, których można używać DriverEasy

  Aktualizacja komponentów i spróbuj zainstalować W7 .

  1 – Że maszyna używa: Desktop Notebook?

  2 – Ile pamięci RAM jest zainstalowany na komputerze?

  3 – Procesor?

  4 – Płyta główna: model i rok.

  5 – Karta graficzna ATI itp itd…

  Nie wiem, co jeszcze dodac.

 • 0
  0

  Firefox 6.0 Windows 7

  Szybko….
  to notebook z 2009
  RAm 2 iść/GB pamięci ddr2 sdram (667 MHz)
  HDD 160 GB
  procesor Intel 2 T7250 2.00 GHz
  karta graficzna mobilnych intel grafika głoska bezdźwięczna akcelerator x 3100
  oryginalny system operacyjny vista
  Bardzo dziękuję za pomoc

 • 0
  0

  Firefox 6.0 Windows 7

  Czytałem!

  Powrót na pierwsze pytanie:

  < przed wyborem aio wersja mówi mi, że niektóre sterowniki nie są kompatybilne >

  Najprawdopodobniej należy zainstalować wersję Rozrusznik siedmiu, ale jestem przekonany, że Premium można włączyć.

  Jeśli nie masz środków, aby je zainstalować sterowniki, Zawsze można zrobić to w późniejszym czasie przez Windows Update i oprogramowania, jak wspomniano w mój pierwszy odpowiedź (tak długo, jak zainstalować siedem).

  Potrzebuję tej informacji:

  Proces instalacji przestanie odpowiadać? Nie można kontynuować instalacji lub pojawiają się „Zrzuty ekranu” alternatywy; Jeśli możesz, Czy możesz mi powiedzieć, co pojawia się, a jego zawartość?

 • 0
  0

  Chromium 14.0.835.94 Linux

  nie wydaje się bardzo z dnia, Windows 7 regge…. Widocznie istnieją sterowniki, które nie są już zintegrowane w iso. Można przeprowadzić wyszukiwanie na stronie sony tutaj http://wsparcie. sony.eu/computing/vaio/index.aspx vaio.?l = pl_PL&m = 0 a następnie znaleźć żadnych zgodnych sterowników.

  Cześć alberclaus to nn to czuje

 • 0
  0

  Firefox 6.0 Windows 7

  Ciao HaK 🙂

  Prawdę mówiąc podłączyć do czatu, aby zobaczyć, jeśli jesteś tam. Chyba nie jestem we właściwym czasie

  Pozdrawiam was panie.

 • 0
  0

  Chromium 14.0.835.94 Linux

  nie s bezużyteczne nn, które często podłączyć, prawie perniente, który jest dlaczego ostatnio nigdy rachunki :Hei….. mo, podłączyć

 • 0
  0

  Chrome 18.0.1025.142 Windows 7

  Proces ten przebiega jednakowo z poprawa koniuktury CD?

 • 0
  0

  Firefox 11.0 Windows 7

  Albe_Hangover Napisał::

  Proces ten przebiega jednakowo z poprawa koniuktury CD?

  To zależy od modelu komputera i zainstalowanych programów. Jeśli używasz systemu Windows 7 Ostateczny, na przykład, Tworzenie obrazu systemu i gdy istnieje Recovery Wizard (Odszukaj ścieżkę, gdzie znajduje się kopia zapasowa). Specjalnie, w tym przewodnik i poradnik, procedura rozpoczyna się od zera, to z czystej instalacji bez dodane aplikacje. Czyste procedury, Czy to znaczy, usunąć wszystkie ślady wcześniej zainstalowany system operacyjny przed rzeczywistej instalacji systemu Windows 7 jak wyjaśniono szczegółowo na tej stronie.

  Podczas instalowania systemu Windows 7 z jego aktualizacji i możliwych zastosowań, Możesz utworzyć pełny system tworzenia kopii zapasowych. Z obrazu kopii zapasowej na, W przypadku instalowania innych aplikacji i zrobić zmiany do systemu operacyjnego, W przypadku przywracania, Każda zmiana z kopii zapasowej począwszy nie będą brane pod uwagę.

  Jeśli Twoje pytanie dotyczy, oznacza to, że jeśli proces naprawy jest jak w tym poradniku, odpowiedź brzmi: nie! Formatowanie i poprawa koniuktury od podstaw (jak ten przewodnik) są dwie różne rzeczy.

  Jeśli masz, na przykład, Windows 7 oryginalny CD dostarczony z fabrycznych, Po ponownym uruchomieniu komputera, Po zainstalowaniu na CD/DVD, Jednak Kreator uruchamiania i działania, które mają być wykonywane (Przywracanie ustawień fabrycznych, Przywracanie ostatniej kopii zapasowej i tak dalej).

 • 0
  0

  MSIE 9.0 Windows 7

  Witam lberclaus, Idę po raz pierwszy do ponownej instalacji systemu operacyjnego, dla którego jestem przepraszam, jeśli moje pytania są banalne..
  Widziałem ten film Opublikowany w tym wątku i, porównanie do opisowej części poniżej Zdjęcia, przynosi wiele dodatkowej pracy po instalacji Windows typu połączenia internetowego, ustawienie itd..
  Ostatecznie w mojej niewiedzy I pozostał z nieco mylić pomysły, a mianowicie chciałbym wiedzieć, jeśli to możliwe, co jest standardowy Podręcznik procedura instalacji Windows 7 (profesjonalny w moim przypadku) „Oryginał” rezygnować produkt klucz, przyjmując wszelkie swobodnie AutoUpdate i innego rodzaju normy zalecane przez firmę Microsoft.
  Wreszcie zauważył że w mojej obecnej konfiguracji na głównej partycji HD brakuje 0 systemu ', tzn wiem cały znajduje się na partycji C, Podczas drugiego D tylko mają różne programy.
  Dzięki z góry za odpowiedź.

 • 0
  0

  Firefox 11.0 Windows 7

  @ internetdipendente:

  Czy chcesz ponownie zainstalować system Windows od podstaw.

  Metoda powyższy (poradnik i przewodnik ilustrowany) trzeba zainstalować lub zainstalowania systemu Windows od podstaw 7 Czy jesteś oryginalna płyta DVD jest, że odcinek kontrolny kopiować. Kto jest właścicielem oryginalnego DVD przebiega dokładnie tak, jak ten przewodnik do ekranu (ilustrowany przewodnik zdjęcie numer 17) gdzie, zamiast zwykłego znaku, Włóż oryginalny klucz wobec zręcznie przyśpieszyć Windows.

  Szczerze mówiąc nie widzę błąd.

  internetdipendente Napisał::

  Wreszcie zauważył że w mojej obecnej konfiguracji na głównej partycji HD brakuje 0 systemu ', tzn wiem cały znajduje się na partycji C, Podczas drugiego D tylko mają różne programy.
  Dzięki z góry za odpowiedź.

  Podczas ponownej instalacji systemu Windows, w formacie krok (Zdjęcia 7-8) Możesz usunąć wszystkie dane.

  I’ zdarzyło się kilka razy że nie został sformatowany do skutku. Wyjaśnię lepiej.

  Po raz pierwszy udał się do sprawdzenia partycja zarezerwowana dla Windows, nie utworzono (Nie jest rzadkością, że coś nie działa poprawnie). Aby obejść ten problem, który udał się z nowym formatowaniem. Partycja zarezerwowana dla Windows (zwykle wynosi około 100 MB) Pomyślnie utworzono. Rozumiem twój dylemat.

  Dla ò, Czy chcesz coś zrozumieć z oryginalnej OS. Kupiłeś komputer z systemem Windows 7 zainstalowane lub zainstalowano (Wstawianie DVD) Windows 7?

  Często komputera, z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows są zaopatrzone w znak towarowy producenta aplikacji w przypadku, HP do nazwy. Producent systemu Bios lub domy, które zapewniają narzędzia do tworzenia fabryka badanie (Tworzenie partycji automatycznie zarezerwowane dla OS). W zestawie, w przypadku zakupu komputera, Zwykle istnieją dwa DVD: dla instalacji systemu operacyjnego i innych do odzysku. Jeśli ten ostatni nie została dostarczona, masz do, na siłę, Po pierwszym uruchomieniu systemu Windows utworzyć recovery DVD (To jest zwykle podawany na klienta w momencie zakupu komputera przez pośrednika).

  Jeśli ty całkowicie usunąć dwie partycje, to gdzie Windows i ukryty został stworzony przez przypadek producenta systemu Bios, DVD odzyskiwania można również wyrzucić bo to staje się bezużyteczny, ponieważ to jest nie rozpoznany, na rynek w Bios.

 • 0
  0

  MSIE 9.0 Windows 7

  @ lberclaus:
  Witam dzięki za uwagę.
  Wyjaśnić, to w wideo wychowawczy oprócz podstawowej instalacji procedury (to powtarza się wtedy opisowe rozdziałów z przykładowe obrazy) Ponadto istnieją również różne operacje związane z ustawienie typu połączenia internetowego (Szerokopasmowe), Zmiana ustawień użytkownika dla konta lub systemu wydajności itp.. itp.
  Są one konieczne i planowanych działań lub są tylko usprawnień zaproponowanych przez was?
  Czyli, Aby dać przykład, OS po prostu zainstalowany zestaw automatyczne połączenie z Internetem lub masz zrobić to ręcznie?

  Krótki opis, I zorientowali się, jak zacząć, formatowania i ponownej instalacji, ale nie rozumiem, ze co kończy się zanim rzeczywiście zrobić system operacyjny.

  Na komputerze mam oryginalny Vista Home premium zainstalowane w swoim czasie z oryginalnego DVD do partycji C, nie inne partycje systemowe są.
  Teraz kupiłem Windows 7 oryginalny profesjonalny z dvd i mam go zainstalować bez ten czas uciekania się do sklepu, ewentualnie..

 • 0
  0

  Firefox 11.0 Windows 7

  @internetdipendente

  Edycja 09/04/2012 godziny 21:20

  Od tego czasu nie odpowiadam, Po usunięciu mój komentarz.

 • 0
  0

  Firefox 16.0 Windows XP

  Witam dzięki za post,
  Mam asus, którym został pierwotnie zainstalowany win7, Należy sformatować.
  W górnej części dici „Accendete il pc e inseriteci il vostro dvd di windows 7,”, Nadal nie wiem, czy to.
  Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem na pc została ponownie wykonaj program do robienia kopii zapasowej, aby przywrócić komputer, przyszli 4 DVD wszystkie, te są wystarczające do formatu?

 • 0
  0

  Firefox 16.0 Windows 7

  @ JackIN:

  Jeśli kupiłeś komputer, Po pierwszym rozruchu należy wykonać procedurę odzyskiwania, Kopia zapasowa, na DVD. To jest zart..

  Jeśli ty potrzebować wobec odnawiać zapas towarów twój rachmistrz do fabryki, te DVD formatu Windows 7 Aby to dokładnie tak samo jak pierwszego dnia po rozpoczęciu.

  Dziwne jest to, że można powiedzieć, że zrobiłem 4 DVD. Normalnie służy to tylko jeden z 4 GB, Maksymalna 2 DVD. I’ pierwszy raz słyszę 4 DVD do normalna kopia zapasowa „formatowanie”, następnie Przywracanie ustawień fabrycznych.

  Jasne że mówię o nowy komputer z maszyną montowane nad oryginałem licencji systemu operacyjnego (klucz; powieść w odcinkach).

  W odniesieniu do czynności opisane w tej sekcji i filmy, formatowanie jest skierowany do tych, którzy chcą zainstalować pewien nie prawdziwy system operacyjny usuwając wszystkie stare dane z poprzedniego systemu operacyjnego.

  Na przykład, Jeśli zdecydujesz się zainstalować nowy system operacyjny z Windows 7 do systemu Windows 8, Formatowanie to jest identyczne, nie zmienić. Rzeczywiście!

  Ze względów bezpieczeństwa, wydajność, Moja Rada to nie uaktualnić 7 do 8. Ale do formatowania dysku przed instalacją Windows 8 Występuje od oryginału.

  Wkrótce wyślę samouczek, Przewodnik i systemu operacyjnego Windows 8.

  Windows 8 Polecam wszystkim do instalacji jest profesjonalnym.

  W tej chwili robie wszystkie sprawy test. Biorę zaufanie rezygnować ten nowy OS tylko po to, aby dać jak najwięcej informacji o formacie, instalacji, Dostosowywanie pomocy.

 • 0
  0

  Firefox 13.0.1 Windows 7

  @ @lberclaus:
  Przepraszam, że nie rozumiem: płyty, że mam I na tyle aby rozpocząć procedurę?
  Bo problem jest: nie mam ten powieść w odcinkach, z nowym laptopem nie ma oryginalnych dysków dla win7, Jak mogę?

 • 0
  0

  Firefox 16.0 Windows 7

  @ JackIN:

  Staram się być bardziej jasne i precyzyjne.

  Zanim powiesz, że wprowadzone procedury tworzenia kopii zapasowych do przywrócenia. Wtedy można powiedzieć, że masz nowy komputer bez systemu Windows 7 zamontowany powyżej.

  Następnie, Jeśli masz nowy komputer bez systemu Windows zainstalowana, więc masz pusty dysk twardy, Uruchom Kreatora instalacji. Na ekranie, gdy poprosi o mechanicznie przyśpieszyć Windows, gdy zaczniesz ściągać od i, następnie, wykonać pierwszy dostęp do pulpitu przy użyciu najnowszej wersji wobec przyśpieszyć ono: Windows Loader v 2.1.7 (co można znaleźć w eMule, w torrent (tutorial wydaje się jasne, Jak wobec przyśpieszyć, lub nie?

  Jeśli kupiłeś nowego komputera z zainstalowanym systemem Windows, takich jak XP lub wersja siedmiu z was chce sie pozbyc, na przykład chcesz zainstalować Ultimate, a nie profesjonalnych, następnie formacie, jak pokazano w instrukcji.

  Ja, które opierają się w swojej pisemnej interpretacji, w tym przypadku na co piszę. Nie jestem psychiczny.

  Ilustrowany przewodnik, oraz poradnik (następnie istnieją dwa), Pokaż pełne formatowanie dysków twardych. Wszelkie poprzednie dane zostaną usunięte. Jeśli kupiłeś nowy komputer z systemem Windows 7 Pro oryginał, na przykład, i chcesz zainstalować system Windows 7 Ostateczny od sieci (więc nie jest to oryginalny kupił) Należy odpowiednio sformatować. Pewien wyraz od ostrzegać, bo po sformatowaniu komputera, Fabryka poprawa koniuktury dyski nie będą działać. Dysków odzyskiwania są DVD lub DVD, który został utworzony przy pierwszym uruchomieniu kopii zapasowej, następnie Przywracanie ustawień fabrycznych.

  Przy zakupie PC, zwykle towarzyszy mu przez niektórych producentów „Znaki towarowe” jako HP, ACER, którzy instalują oprogramowanie do resetu. Formatowanie komputera do instalacji „Nielegalne”, trwale usunąć wszystkie ślady ich oprogramowania.

  Jak do tworzenia kopii zapasowych, następnie utworzyć dysk ratunkowy, zależy od wersji, który instaluje i oprogramowanie, które chcesz użyć do pełnej kopii zapasowej „Obraz systemu”.

  Windows 7 Ostateczny, na przykład, jest system operacyjny, Radę zamontować właśnie dlatego, że pozwala na tworzenie kopii zapasowej całego dysku i pozwala na tworzenie poprawa koniuktury CD.

  Po zainstalowaniu systemu Windows 7 i aktywowany. Po pobraniu i zainstalowaniu aktualizacji wielu kierowców, tylko przystąpić do tworzenia kopii zapasowej obrazu salvari na zewnętrznych nośnikach (DVD) zewnętrzne dyski lub jako niezależna od oryginalnej płyty płyty montowane w systemie Windows. Na koniec kopii zapasowej systemu Windows pyta, jeśli chcesz utworzyć płytę ratunkową: Zrób to! (za pomocą dysku CD marki (MAXELL jest najlepszy obecnie na rynku).

  Jeśli ty potrzeba wobec wypełniać pewien odnawiaæ zapas towarów, Po prostu trzeba zmienić priorytety Bios zyski (zależy od modelu, który można używać, się dostęp do zestawów bios odtwarzacz DVD jako pierwszy zyski). W skrócie, Włóż dysk CD i uruchom ponownie komputer. W pewnym momencie trzeba będzie przycisk losowo z klawiatury i wykonać procedurę odzyskiwania (najpierw poinformowane przez www: Jaki model czy korzystasz z systemu Bios, Jak zmienić rekordy zamówienie zyski, i przywracanie z kopia zapasowa CD wyobrażenie o osobie). Te informacje są wszędzie po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych w wyszukiwarce: Przywracanie. Kopia zapasowa systemu Windows 7 Ostatecznym odzysku i itp itd.

  Mam nadzieję, że było jasne.

 • 0
  0

  Firefox 13.0.1 Windows 7

  @ @lberclaus:
  Spróbuj ponownie uruchomić:
  Mam ASUS X5GA kupił 2 lat temu z zainstalowanym win 7 Oryginał; pierwsze co zrobiłem jest kopia zapasowa dysków(4DVD); w polu komputer nie są bez dysków lub broszury z serialami win 7.
  Teraz mam 2 problemy:
  1- Uważasz, że dyski, które zrobiłem rację te do formatowania i ponownej instalacji?
  2- Jeśli dyski są po prostu, Kiedy ponownie zainstalować już znajdują się numery seryjne lub czy muszę znaleźć inne?

 • 0
  0

  Firefox 16.0 Windows 7

  @ JackIN:

  Pamiętasz, Kiedy czy płyty (4 DVD, Powtarzam, Wydaje mi się zbyt wiele) Możesz uruchomić Kreatora? Aby zrozumieć, pierwszy raz otworzyłeś okno, w którym Zapraszamy do przywracania kopii zapasowych będą?

  Jeśli odpowiedź jest twierdząca, a następnie został pomyślnie uruchomiony kopii zapasowych, Można bezpiecznie formatowania i ponownej instalacji systemu Windows 7.

  Dla ò, Masz dwa wsporniki, lub jeden, systemu Windows 7 w zestawie. Kiedy kupiłeś komputer, w pakiecie należy znaleźli co najmniej dysku DVD produktu Windows z licencją (Aktywacja Powieść w odcinkach).

  Uważam, że to bardzo dziwne, że nie masz oryginalnego DVD.

  W każdym razie, Jeśli pomyślnie utworzono kopię zapasową i DVD jest nadal czytelna, nie powinno być problemów.

  Dla ò, w mojej opinii nie przyśpieszyć Windows, ponieważ nie masz oryginalnego DVD.

  Aby obejść ten problem, należy skopiować ten powieść w odcinkach od: StartPannello controlloSistema

  Powinny być w stanie przeczytać ten aktywacja powieść w odcinkach.

  Musisz zrozumieć, że idę do nosa.

  Kto sprzedał PC?

  Nadal masz Paragon, gwarancja?

  Jeśli należy przejść do którego sprzedawane DVD i wziąć brakujące DVD (to, czy jesteś pewien, że to od początku)

  Jeśli nie wiesz jak odpowiedzieć, Należy skontaktować się z obsługa klienta Microsoft, wszystko wyjaśnić i usłyszeć opcje wobec biegać.

  Kto dał ci komputer może mieć przycięte z pirackich kopii.

  Któreś napisał że Windows 7 To był już zamontowany i że był oryginalny. W tym zakresie,, Pozwól, Jestem niezdecydowany. Nie sądzę, że to oryginalny, jeśli nie masz co najmniej jeden DVD rezygnować ten powieść w odcinkach.

  Jeśli wszystko co napisałem jest bez znaczenia, to nie prawda, następnie uruchomić recovery DVD komputera kopii zapasowej rozpoczął, następnie uruchom ponownie i w odpowiednim czasie należy stwierdzić, że słowa kliknij przycisk klawiatury, aby uruchomić DVD (lub coś).

  Pamiętaj, aby umieścić priorytet na DVD rozpoczyna odczytywanie z BIOS-u (Jak już wyjaśniono powyżej, i że znajdziesz mnóstwo informacji w sieci web).

 • 0
  0

  Firefox 13.0.1 Windows 7

  @ @lberclaus:
  Kopia zapasowa miał zrobić jak mówisz i dysk twardy o odczytanie, pc kupiłem na świecie mediów, więc myślę, że to oryginalne.Dzięki za wszystko.
  Jak tylko mam czas, mogę zrobić.

Dodaj komentarz

Kliknij przycisk, aby przyczynić się
Aktualizacja oprogramowania | Może 2016
VeraCrypt v 1.17 Wolne oprogramowanie 25/05
KMPlayer v 4.0.8.1 Freeware 25/05
K-Lite Codec Pack v 12.1.5 Freeware 24/05
CCleaner Free v5.18 Freeware 24/05
SynWrite v 6.21.2240 Wolne oprogramowanie 24/05
Format Factory v 3.9.0.1 Freeware 24/05
LibreCAD v 2.0.11 Wolne oprogramowanie 23/05
Pdf24 Creator v 7.8.1 Freeware 23/05
Balabolka v 2.11.0.602 Freeware 21/05
7-Zip v 16.02 Wolne oprogramowanie 21/05
CALIBRE v 2.57.1 Wolne oprogramowanie 20/05
PicPick v 4.1.4 Freeware 20/05
GnuCash v 2.6.12 Wolne oprogramowanie 20/05
CherryTree v 0.36.9 Wolne oprogramowanie 20/05
Notepad v6.9.2 Wolne oprogramowanie 18/05
Rufus v2.9 Wolne oprogramowanie 17/05
CDBurnerXP v 4.5.7.6139 Freeware 15/05
V PortableApps.com platformy 14,1 Wolne oprogramowanie 13/05
Azureus (Vuze) V5. 7.2.0 Wolne oprogramowanie 13/05
PeaZip v6. 0,2 Wolne oprogramowanie 12/05
FBackup v6. 1.157 Freeware 12/05
TeamViewer v11. 0.59518 Freeware 12/05
Adobe Flash Player v21.0.0.242 Freeware 12/05
Lody slideshow Maker v1.50 Freeware 12/05
DriverEasy v5.0.5.5083 Freeware 12/05
Darmowe Studio v6.6.10 Freeware 12/05
Darmowe v1.3.30.511 do kawy GIF Freeware 12/05
Mozilla Thunderbird v45.1.0 Wolne oprogramowanie 11/05
PotPlayer v1.6.60136 Wolne oprogramowanie 11/05
EMDB v2.53 Freeware 09/05
FileZilla Client v3.17.1 Wolne oprogramowanie 09/05
GeoGebra v5. 0.235 Wolne oprogramowanie 09/05
AIMP v4.02.1717 Freeware 08/05
KeePass Password Safe Pro v2.33 Wolne oprogramowanie 07/05
WordPress v4.5.2 Wolne oprogramowanie 06/05
Free Audio Converter v 1.1.8.0 Freeware 06/05
RedNotebook v 1.12.0 Wolne oprogramowanie 06/05
uTorrent v3.4.7.42330 Freeware 06/05
XMedia Recode v3.3.1.8 Freeware 05/05
Opera Browser Web v37.0.2178.32 Freeware 04/05
VLC Media Player v2.2.3 Wolne oprogramowanie 02/05
Strzelać v16.05 Wolne oprogramowanie 02/05
XnView pełnego v2.36 Freeware 02/05
Mixxx v2.0.0 Wolne oprogramowanie 02/05
KMS narzędzia 01-05-2016 Przenośne Freeware 02/05
Salva Delle Vite!